Украина, г. Киев, пр. Академика Палладина, 18/30, 2-й этаж, офис №331
+38(044)490-21-20
info@lcom.kiev.ua

Gartner назвали McAfee «Вибір клієнта» для корпоративного DLP

 

Команда McAfee з гордістю повідомляє, що вдруге поспіль McAfee був названий Gartner Peer Insights — вибір клієнтів для запобігання втрат даних для підприємства за рішенням про запобігання втрат даних McAfee. Це визначна подія для McAfee, тому що зараз компанію  назвали «Вибір клієнтів» Gartner Peer Insight 2020 для трьох продуктів McAfee, які інтегровані для створення інноваційного хмари McAfee Єдина хмарна платформа MVISION: McAfee MVISION Cloud Access Security Broker, McAfee Secure Web Gateway та запобігання втрат даних McAfee. McAfee Unified Cloud є основою для впровадження архітектури Edge Secure Access Edge (SASE) та безпечним способом прискорити цифрову трансформацію за допомогою хмарних сервісів, включити хмарний доступ до Інтернету з будь-якого пристрою та забезпечити максимальну продуктивність.

У своєму оголошенні Gartner пояснює: «Вибір клієнтів Gartner Peer Insights» — це визнання постачальників на цьому ринку перевіреними фахівцями кінцевих користувачів, враховуючи як кількість відгуків, так і загальну оцінку користувачів «. Для забезпечення справедливої ​​оцінки Gartner підтримує жорсткі критерії визнання постачальників із високим рівнем задоволеності клієнтів.

З цією відмінністю постачальник повинен мати щонайменше 50 опублікованих відгуків із середнім загальним рейтингом 4,3 зірки або вище. Станом на 31 травня 2020 року McAfee отримав 75 ​​оглядів та загальну оцінку 4,3 із 5, відповідно.