Украина, г. Киев, пр. Академика Палладина, 18/30, 2-й этаж, офис №331
+38(044)490-21-20
info@lcom.kiev.ua

ESET — перехід на комплексне рішення за ціною поновлення

З 07 серпня до 31 грудня 2018 року включно ліцензійним домашнім та корпоративним користувачам класичних антивірусних програм ESET надається можливість здійснити поновлення поточної ліцензії з переходом на комплексне рішення за ціною поновлення комплексного рішення — без додаткової сплати за здійснення переходу.

У рамках акції доступні наступні варіанти переходу:

ESET NOD32 Antivirus — ESET Internet Security
ESET Cyber Security — ESET Cyber Security Pro
ESET Endpoint Antivirus — ESET Endpoint Security
ESET Endpoint Protection Standard — ESET Endpoint Protection Advanced

Таким чином, користувачі можуть забезпечити всебічний та більш надійний захист своїх комп’ютерів за допомогою додаткових функцій та переваг, реалізованих у комплексних рішеннях ESET, з мінімальними витратами.

Нагадаємо, що при необхідності користувачі продуктів ESET завжди можуть здійснити перехід на інші рішення ESET і тим самим розширити функціональні можливості антивірусної програми. Перехід здійснюється на період до кінця дії ліцензії, що використовується. Ціна переходу розраховується як різниця між вартістю рішення, на який здійснюється перехід, та вартістю продукту, що використовується. У рамках акційної пропозиції користувачам під час поновлення надається можливість за бажанням перейти з класичних антивірусних продуктів (ESET NOD32 Antivirus, ESET Cyber Security, ESET Endpoint Antivirus, ESET Endpoint Protection Standard) на комплексні рішення (ESET Internet Security, ESET Cyber Security Pro, ESET Endpoint Security, ESET Endpoint Protection Advanced) без сплати ціни переходу.

Звертаємо увагу! Пропозиція діє тільки в разі здійснення переходу електронною версією продукту ESET. У рамках акції користувачі можуть перейти з класичної антивірусної програми на комплексне рішення для захисту аналогічної кількості пристроїв.