Украина, г. Киев, пр. Академика Палладина, 18/30, 2-й этаж, офис №331
+38(044)490-21-20
info@lcom.kiev.ua

Раді повідомити про вихід нової версії ABBYY FineReader 15.

 

ABBYY FineReader 15 — це PDF-рішення, оснащене OCR, що забезпечує бізнес-професіоналам з різних підрозділів та галузей індивідуальну продуктивність в роботі з документами.

Найсучасніші можливості конвертування ABBYY роблять паперові документи та PDF доступними та придатними для пошуку, а також роблять можливою роботу таких важливих інструментів FineReader, як редагування PDF та порівняння документів. Офісні працівники можуть редагувати та коментувати PDF-документи, порівнювати їх та конвертувати вручну чи автоматично.

 

  • Редагуйте та впорядковуйте PDF: Редагуйте та оновлюйте документи PDF (незалежно від того, чи створені вони в цифровому вигляді, чи перетворені з паперу) без додаткових кроків перетворення.

 

  • Співпрацюйте та затверджуйте PDF: Використовуйте інструменти для коментування та розмітки, щоб сприяти успішній співпраці.

 

  • Захищайте та підписуйте PDF: Захищайте документи за допомогою цифрових підписів, редагування конфіденційної інформації, видалення прихованих даних (наприклад, метаданих) та контролю доступу за допомогою паролів.

 

  • Створюйте та конвертуйте PDF: Зробіть паперові документи доступними, перетворивши їх у PDF-файли, придатні для пошуку, або конвертувати PDF-документи у редаговані формати, такі як Microsoft Office.

 

  • Оцифровуйте паперові та скановані документи з OCR: Інтегруйте паперові документи в цифровий робочий простір для зберігання та пошуку, або для повторного використання та редагування.

 

  • Автоматизуйте оцифровування та конвертацію (тільки FineReader 15 Corporate): Упорядковуйте завдання, що повторюються, або конвертацію декількох документів у файли, які можна шукати та редагувати.

 

  • Порівнюйте документи у різних форматах (тільки FineReader 15 Corporate): Визначайте відмінності між двома версіями документа швидко та надійно.